Lista aktualności Lista aktualności

28. maja zapraszamy na leśne koncertowanie!

ZAPRASZAMY WAS NA IMPREZĘ PLENEROWĄ!

Masz wolną sobotę i chcesz ją spędzić w miłym towarzystwie?

Szukasz atrakcji na świeżym powietrzu?

Jeśli tak to zaplanuj sobie czas w sobotę 28 maja 2022 r.

Nowosolscy leśnicy zapraszają na leśny koncert pn. ,,Leśne Granie na Polanie".

To wyjątkowe wydarzenie jest organizowane dla miłośników dobrej muzyki w niezwykłej scenerii. Na miejsce koncertu wybrano serce Puszczy Tarnowskiej - wybór miejsca leśnego koncertowania nie jest przypadkowy - znajduje się przy zbiorniku wodnym otoczonym z każdej strony ścianą lasu.

Zaproszeni artyści to kwartet smyczkowy ,,Stretto" oraz Zespół Trębaczy Myśliwskich ,,Venator".

MOC ATRAKCJI NA ŁONIE NATURY:

  • LEŚNA OSADA, czyli edukacja terenowa przygotowana przez leśników naszego regionu, w której udział będą mogli wziąć zarówno dzieci, młodzież, jak i dorośli.
  • WCIEL SIĘ W LEŚNE ZWIERZĘ! Lisek, motylek, a może wilk? Możemy namalować na twarzy niejednego mieszkańca lasu!
  • ZRELAKSUJ SIĘ! ,,Leśna strefa relaksu" - czyli relaks w leśnym wydaniu. Usiądź wygodnie, wsłuchaj się w muzykę i dźwięki lasu!
  • CZAS NA MIODOBRANIE! Szklany ul i możliwość obserwacji wszystkich stadiów rozwoju pszczół. Degustacja świeżo wywirowanego miodu.
  • DLA KAŻDEGO COŚ PYSZNEGO! Degustacja produktów ,,Dobre z Lasu" - pożywienia pochodzącego prosto z natury, którego źródłem był i jest las.

Na osoby zmotoryzowane czekamy 28 maja 2022 r. na parkingu pod Szkółką Leśną w Przyborowie. Od godz. 10.00 zapewniamy zorganizowany transport na miejsce wydarzenia. Szczególnie przyjezdnym polecamy skorzystać z mapy dojazdu na parking przy szkółce i opcji prowadznia do celu (link). Po wejściu w link klimamy niebieską pinezkę, a następnie ,,wyznacz trasę do tego miejsca" na pasku narzędzi w prawym, dolnym rogu.
 

Mapa prowadząca bezpośrednio na miejsce leśnego koncertowania - przydatna rowerzystom oraz spacerowiczom (kilknij tu).

 

Do zobaczenia!